Sporten en bewegen in Waalre

In Waalre kan iedereen plezier in sport hebben in een veilige en gezonde omgeving. Als sporter, vrijwilliger of toeschouwer.

Atletiek

Vereniging Website E-mailadres
AVV Atletiek vereniging Valkenswaard www.avv-atletiek.nl secretaris@avv-atletiek.nl

Auto- / motorsport

Vereniging Website E-mailadres
Classic Car Rally Waalre www.waalrerally.nl info@waalrerally.nl
Nederlandse Rallycross Vereniging www.nrv.club info@nrv.club
Indoor Karten www.hezemans.nl info@hezemans.nl
Outdoor Kartcircuit de Landsard Eindhoven www.outdoorkarting.nl info@outdoorkarting.nl

Badminton

Vereniging Website E-mailadres
BC Brabantia www.bcbrabantia.nl info@bcbrabantia.nl

Ballet / dansen

Vereniging Website E-mailadres
Butterfly www.depracht.nl butterflydanspunt@hotmail.com
Dansgarde AWC de Keien www.awcdekeien.nl info@keien.nl
Dansgarde de Torentutters www.torentutters.nl info@torentutters.nl
Dansschool Backstage / Breakdance www.dansschoolbackstage.nl info@dansschoolbackstage.nl
Dansschool UC Dance / Streetdance www.ucdance.nl info@ucdance.nl
Dédé Dance www.dededance.nl info@dededance.nl
Klassiek ballet www.depracht.nl cursuscie2@depracht.nl
Street Dance www.paramountfitness.nl info@paramountfitness.nl

Basketbal

Vereniging Website E-mailadres
Falcons Valkenswaard www.valkenswaard-falcons.nl info@valkenswaard-falcons.nl

Bewegen voor 0 tot 4-jarigen

Vereniging Website E-mailadres
Fit&Fabulous Maxfysio&training Waalre www.maxfysiowaalre.nl annemieke@maxfysiowaalre.nl
Babyzwemmen Bioritme Sports www.bioritmesports.jimdo.com bioritmesports@hotmail.com
Gym voor peuters Bioritme Sports www.bioritmesports.jimdo.com bioritmesports@hotmail.com
Tuimeljudo Sportcentrum Coach www.sportcentrumcoach.nl waalre@sportcentrumcoach.nl
Sport & Co www.sportenco.nl informatie@sportenco.nl
Babyzwemmen & Peuter Actief www.desmient.nl algemeen@desmient.nl

Bewegen voor kinderen met een beperking

Vereniging Website E-mailadres
Uniek Sporten Brabant www.unieksporten.nl unieksporten@waalre.nl

Bewegen voor ouderen

Vereniging Website E-mailadres
KBO Waalre www.kbo-waalre.nl kbo.waalre@gmail.com
Aalster Seniorenvereniging / KBO Aalst www.kbo-aalst.nl martinans.asveld@gmail.com
KWIEK beweegroute www.kwiekbeweegroute.nl ellenbeusen@gmail.com
Jazzgym 50+ www.depracht.nl depracht@depracht.nl
Wandelen in de wijk www.goedvoormekaarwaalre.nl info@goedvoormekaarwaalre.nl
Walking Football www.dvs-voetbal.nl secretaris@dvs-voetbal.nl
Walking Hockey www.dvshockey.nl tc@dvshockey.nl
Bewegen op muziek (speciaal voor Parkinson) www.sentias.nl info@sentias.nl
Seniorengym 55+    
Seniorengym Maxfysio&training Waalre www.maxfysiowaalre.nl info@maxfysiowaalre.nl
SeniorenFit www.paramountfitness.nl info@paramountfitness.nl

Biljarten

Vereniging Website E-mailadres
Biljartclub de Prachtstoters www.depracht.nl  
Kempische Biljartbond www.kempischebiljartbond.nl info@kempischebiljartbond.nl
PVGE Aalst-Waalre www.aalstwaalre-valkenswaard.pvge.nl robwesterhof@yahoo.com
Brasserie ’t Stationskoffiehuis www.stations-koffiehuis.nl info@stations-koffiehuis.nl

Buitenspelen

Vereniging Website E-mailadres
Pannakooi Waalre www.waalre.nl  
Skaten www.waalre.nl  
Skeeleren www.ijce.nl inlineskaten@ijce.nl
Speeltuintjes www.waalre.nl  
Buiten-Spel www.buiten-spel.nl info@buiten-spel.nl
Klimbim www.klimbim.nl  

Darten

Vereniging Website E-mailadres
Kempense Darts Organisatie www.kdodarts.nl info@kdodarts.nl
Darts organisatie Eindhoven www.doedarts.nl info@doedarts.nl

Denksport en (kaart)spellen

Vereniging Website E-mailadres
Spellenclub Sessa www.sessa.nl info@sessa.nl
Rikken www.depracht.nl a.gruiters@hotmail.com
Schaakclub Aalst-Waalre www.hethuisvanwaalre.nl b.a.salters@gmail.com
Bridgeclub Aalst-Waalre www.depracht.nl g.h.spaans@online.nl
Bridgeclub Bridge-Inn www.30023.bridge.nl bcbridge.inn@gmail.com
Bridgeclub de Pracht Van Waelst www.deprachtvanwaelst.com paul.krijne@onsnet.nu
Bridgeclub Waalre www.bridgeclubwaalre.nl secretariaat@bridgeclubwaalre.nl

Fietsen / mountainbiken / wielersport

Vereniging Website E-mailadres
Toer Club Aalst-Waalre www.tcaw.nl secretaris@tcaw.nl
Fietsroutes www.waalre.nl  
LF-Fietsclub www.fietsclubbrabant.nl  
Mountainbikeroutes www.mtbroutes.nl  
Visit Brabant mountainbikeroutes www.visitbrabant.com  

Fitness / krachtsport / fysio

Vereniging Website E-mailadres
Bioritme Sports www.bioritmesports.jimdo.com bioritmesports@hotmail.com
Bikkel Bootcamp www.bikkelbootcamp.nl info@bikkelbootcamp.nl
Cardo Waalre www.cardo.nl info@cardowaalre.nl
Circles Waalre www.circleswaalre.nl info@circleswaalre.nl
Fysiotherapie Beusen Foudraine www.fysiowaalre.nl info@fysiowaalre.nl
Fysiotherapie Knegt & Bungelaar www.knegt-bungelaar.nl info@knegt-bungelaar.nl
MaxFysio& training Waalre www.maxfysiowaalre.nl info@maxfysiowaalre.nl
Paramount Fitness www.paramountfitness.nl info@paramountfitness.nl
Jij en Dave Sports personal training www.jijendavesports.nl info@jijendavesports.nl
Sound in Motion pilates www.sound-in-motion.nl welkom@sound-in-motion.nl
Pilates bij Daphne www.pilatesbijdaphne.nl welkom@pilatesbijdaphne.nl
Sportcentrum Coach www.sportcentrumcoach.nl waalre@sportcentrumcoach.nl

Golfen

Vereniging Website E-mailadres
Eindhovensche Golf www.eindhovenschegolf.nl info@eindhovenschegolf.nl
Golf & Countryclub de Tongelreep www.golfdetongelreep.nl info@golfdetongelreep.nl
Valkenswaardse Golfclub www.valkenswaardsegolfclub.nl secretaris@valkenswaardsegolfclub.nl

Gymnastiek / turnen

Vereniging Website E-mailadres
Tonido www.tonido-valkenswaard.nl info.tonido@gmail.com

Handbal

Vereniging Website E-mailadres
THW Tijgers www.thwtijgers.nl info@thwtijgers.nl
Eindhovense Handbal Vereniging www.ehvhandbal.nl ehv@handbal.nl

Hengelsport

Vereniging Website E-mailadres
HSV De Meeris Waalre www.hsvdemeeris.nl info@hsvdemeeris.nl

Hockey

Vereniging Website E-mailadres
Mixed Hockey Vereniging DVS www.dvshockey.nl secretaris@dvshockey.nl
MB Hockeyschool www.mbhockeyschool.nl info@mbhockeyschool.nl

Hondensport

Vereniging Website E-mailadres
Hondensportvereniging Aalst www.hsvaalst.com secretariaat@hsvaalst.com
VDH Kringgroep www.vdhwaalre.jouwweb.nl  

Honkbal

Vereniging Website E-mailadres
Honkbal Eindhoven www.psv-hsc.com info@psv-hsc.nl

IJssport / schaatsen / skiën

Vereniging Website E-mailadres
IJCE IJsclub Eindhoven www.ijce.nl secretaris@ijce.nl
IJssportcentrum Eindhoven www.ijssportcentrum.nl ijssportcentrumeindhoven@sportfondsen.nl
Montana Snowcenter www.montana-snowcenter.nl info@montana-snowcenter.nl

Jeu de boules / petanque

Vereniging Website E-mailadres
Jeu de bouleclub 't Laar   jbctlaar@gmail.com
Prachtboulers www.depracht.nl depracht@depracht.nl
Jeanboule    

Jeugd en jongerenwerk

Vereniging Website E-mailadres
Jeugdwerk De Pracht / Dynamo www.dynamojeugdwerk.nl info@dynamojeugdwerk.nl
Jeugdweek Aalst-Waalre www.jeugdweek.com hoofdleiding@jeugdweek.com
Jeugdbrandweer Waalre www.jeugdbrandweer.nl waalre@jeugdbrandweer.nl

Kanoën

Vereniging Website E-mailadres
Volmolense Kano Club www.vkckano.nl admin@volmolensekanoclub.nl
Schoolkano de Kempen www.schoolkanodekempen.nl info@schoolkanodekempen.nl

Klimmen

Vereniging Website E-mailadres
Neoliet www.neoliet.nl eindhovenzuid@neoliet.nl
SportsPlanet Best www.sportsplanetbest.nl info@sportsplanetbest.nl
Monk www.monk.nl eindhoven@monk.nl

Korfbal

Vereniging Website E-mailadres
SDO Korfbal Veldhoven www.sdo-korfbal.nl info@sdo-korfbal.nl

Loopsport / hardlopen en wandelen

Vereniging Website E-mailadres
Loopgroep Waalre www.loopgroepwaalre.nl info@loopgroepwaalre.nl
Wandelen in de wijk www.goedvoormekaarwaalre.nl info@goedvoormekaarwaalre.nl
Wandelen met de hond / losloopgebieden www.waalre.nl  
Wandelfysio www.fysiowaalre.nl info@fysiowaalre.nl
Wandelgroep 55+ www.wandelgroep55plus.wixsite.com wandelgroep55plus@gmail.com
Wandelroutes www.waalre.nl  

Paarden / ruitersport

Vereniging Website E-mailadres
Rijvereniging en ponyclub St. Willibrordus wwww.rijverenigingwaalre.nl info@rijverenigingwaalre.nl
De Hartjeshoeve www.hartjeshoeve.nl  
RC De Paardenbloem Facebook: De Paardenbloem  
The Prancing Pony   theprancingpony@hotmail.nl
Paardensportvereniging Irene Bosruiters Facebook: Irene Bosruiters irenebosruiters@hotmail.com

Padel

Vereniging Website E-mailadres
Padelclub Metzpoint www.metzpoint.knltb.site communicatie@metzpoint.nl
Genneper Parken Tennis www.genneperparkentennis.knltb.site secretaris@genneperparkentennis.nl
Tennisvereniging Valkenswaard www.tv-valkenswaard.nl informatie@tv-valkenswaard.nl

Rugby

Vereniging Website E-mailadres
Rugbyclub De Vets www.vets.nl info@vets.nl

Schermen

Vereniging Website E-mailadres
Schermvereniging En Garde www.svcourage.nl voorzitter@engardeschermen.nl

Schieten / handboogschieten / schutters

Vereniging Website E-mailadres
HSV De Vriendschap www.hsvdevriendschapwaalre.nl info@hsvdevriendschap.nl
St. Martinusgilde   martinus.waalre@outlook.com
Sint Willibrordusgilde    
Sint Antonius en St Catharina Gilde   gilde-aalst@hotmail.com

Scouting / survival

Vereniging Website E-mailadres
Scouting Aalst Waalre www.scoutingaalstwaalre.nl secretaris@scoutingaalstwaalre.nl
Peer Survival www.peersurvival.nl info@peersurvival.nl

Sporthallen

Vereniging Website E-mailadres
Sporthal Hoeveland www.sporthalhoeveland.nl info@sporthalhoeveland.nl
Sporthal 't Hazzo en De Pracht www.sporthalbeheerwaalre.nl info@sporthaldepracht.nl

Squash

Vereniging Website E-mailadres
SportsPlanet Best www.sportsplanetbest.nl info@sportsplanetbest.nl
Health & Sports Club Valkencourt www.valkencourt.nl receptie@valkencourt.nl

Tafeltennis

Vereniging Website E-mailadres
Tafeltennisvereniging Valkenswaard www.ttv-valkenswaard.nl secretaris@ttv-valkenswaard.nl
Tafeltennisvereniging Geenhoven www.ttvgeenhoven.nl secretaris@ttvgeenhoven.nl

Tennis

Vereniging Website E-mailadres
Tennisvereniging LTV Eeckenrode www.eeckenrode.nl secretariaat@eeckenrode.nl
Tennisvereniging WLTV www.wltv.nl bestuur@wltv.nl

Vechtsport / judo / karate

Vereniging Website E-mailadres
Bioritme Sports Judo www.bioritmesports.jimdo.com bioritmesports@hotmail.com
Sportcentrum Coach Jiu Jitsu www.sportcentrumcoach.nl waalre@sportcentrumcoach.nl
Sportcentrum Coach Judo www.sportcentrumcoach.nl waalre@sportcentrumcoach.nl
Sportcentrum Elhatri www.elhatri.nl info@elhatri.nl

Vliegsport

Vereniging Website E-mailadres
Modelvliegclub Aalst-Waalre www.mvcwaalre.nl voorzitter.mvcaw@gmail.com

Voetbal

Vereniging Website E-mailadres
Voetbalvereniging DVS Aalst www.dvs-voetbal.nl secretaris@dvs-voetbal.nl
Voetbalvereniging RKVV Waalre www.rkvvw.nl secretaris@rkvvw.nl
Voetbalvereniging FC Heikanters Facebook: FC Heikanters  
Indoor voetbal - pannakooi Hoeveland www.sporthalhoeveland.nl info@sporthalhoeveland.nl
Zaalvoetbal NZVB 't Hazzo www.nzvb.nl secretariaat@nzvb.nl

Volleybal

Vereniging Website E-mailadres
Volleybalclub Bravo www.vcbravo.nl secretaris@vcbravo.nl
VC Aalst (Hazzo)   etuyn@hetnet.nl
BS Volleybal (Pracht)   glvdstadt@gmail.com
VC Brabantia (Pracht)   volleybalclubbrabantia@gmail.com

Yoga / mindfulness / meditatie

Vereniging Website E-mailadres
Yogapraktijk Samasta www.yoga.samasta.nl yogapraktijksamasta@gmail.com
Mw A. Veldkamp   veldkampanneke@gmail.com
Angelien www.angelien-yogaentekenen.nl  
Mindfulness Sentias www.sentias.nl info@sentias.nl
Yoga met Marijke    
Yogastudio Aalst-Waalre www.yogastudioaalstwaalre.nl info@yogastudioaalstwaalre.nl
Yoga, Tai Chi en Zen www.depracht.nl depracht@depracht.nl
Ricerca Outdoor Therapy www.ricerca.nl  

Zwemmen / watersport

Vereniging Website E-mailadres
De Smient www.desmient.nl algemeen@desmient.nl
Bioritme Sports www.bioritmesports.jimdo.com bioritmesports@hotmail.com
Duikvereniging Delphinus www.delphinus.nl duiken@delphinus.nl
Duikteam Eindhoven www.duikteameindhoven.nl  
Synchroonzwemmen PSV www.synchroteameindhoven.nl  
Eindhovense Reddingsbrigade www.eindhovensereddingsbrigade.nl  
Vaarschool Heezen www.vaarschoolheezen.nl info@vaarschoolheezen.nl
ERV Beatrix www.ervbeatrix.nl info@ervbeatrix.nl