De 45e Avond4daagse van 2 t/m 5 juni

Geplaatst op dinsdag 19 mei 2026

Vier dagen lang wandelen door de prachtige natuur van Waalre — dat is precies wat dit jubileumjaar biedt. Bossen, heide, water, rustige paden en verrassende routes: elke avond heeft zijn eigen charme. Een ideale kans om samen actief te zijn, nieuwe plekken te ontdekken en te genieten van het buitenzijn.

De avond4daagse vindt plaats van 2 t/m 5 juni. Wandelaars kunnen kiezen uit twee afstanden: 5 of 10 kilometer. Vooral de 5 kilometer is populair: een heerlijke, ontspannen wandeling van ongeveer 1 tot 1,5 uur door de mooie omgeving van Waalre.

Doe ook mee!

De start is dagelijks tussen 18.00 en 19.00 uur. Deelname kost € 5,- per persoon. Start en finish zijn bij Het Huis van Waalre, waar het Grand Café na afloop open is voor een gezellige nazit. Wandelaars kunnen zich inschrijven via de website van Loopgroep Waalre of direct bij de start.

Meer nieuws


Nieuwsarchief

  • Bekijk oudere nieuwsberichten in het webarchief. Via de kalender aan de linkerkant kunt u een andere datum bekijken.
  • Om RSS-feeds te kunnen lezen, heeft u een RSS-reader nodig. Via een RSS-reader kunt u zich dan abonneren op onze feed. U vindt hier ons nieuwsarchief in RSS.