Start bouwrijp maken woningbouwontwikkeling Heijde Park
Geplaatst op dinsdag 29 april 2025
Op 8 mei aanstaande gaat na de nodige voorbereidingen officieel de schop in de grond. In Heijde Park, onderdeel van de totaalontwikkeling Waalre Noord, worden 151 woningen in diverse woningcategorieën gebouwd. Het bouwrijp maken is een belangrijke mijlpaal in de ontwikkeling. Op 8 mei zijn betrokken partijen en geïnteresseerden welkom om te komen kijken aan de Heistraat.
Het bouwrijp maken omvat onder andere grondwerk (graafwerkzaamheden), de aanleg van kabels, leidingen en riolering. Dit is nodig voordat straks gestart kan worden met de bouw. We staan kort stil bij dit moment op 8 mei om 16.30. Wethouder wonen Suzan van de Goor is aanwezig voor een openingshandeling en je kunt komen bekijken wat de werkzaamheden inhouden.
Heijde Park krijgt een exclusief woonmilieu, waarbij de exclusiviteit wordt gevormd door het landschap als drager voor het plan. Verschillende ontwikkelaars gaan hier aan de slag. Er komen nog woningen te koop. Naar verwachting kan aan het eind van dit jaar worden gestart met de bouw van de woningen.
Nieuwsarchief
- Bekijk oudere nieuwsberichten in het webarchief. Via de kalender aan de linkerkant kunt u een andere datum bekijken.
- Om RSS-feeds te kunnen lezen, heeft u een RSS-reader nodig. Via een RSS-reader kunt u zich dan abonneren op onze feed. U vindt hier ons nieuwsarchief in RSS.