Inmeten voor herinrichting Traverse start in januari

Geplaatst op dinsdag 31 december 2019

De gemeenteraad heeft in december het schetsontwerp van de Traverse (Heikantstraat, Wollenbergstraat, Bergstraat, Onze Lieve Vrouwedijk) goedgekeurd. Via www.duurzaamdoorwaalre.nl kunt u het schetsontwerp en een 3-D impressie bekijken.

Met dit besluit kunnen de ontwerpen voor de herinrichting van de Traverse verder uitgewerkt worden. De eerste stap is om het schetsontwerp te toetsen aan de huidige situatie. Daarom start de gemeente begin januari met het inmeten van de huidige situatie, zodat er met deze gegevens een voorlopig en daarna definitief ontwerp gemaakt kan worden. De bewoners van de Traverse worden hierbij intensief betrokken; de precieze herinrichting in relatie tot hun woonperceel gebeurt in overleg met hen.

Het besluit door de raad is een belangrijke stap om de verkeersbewegingen van doorgaand sluipverkeer door ons dorp flink terug te dringen. Hiermee vergroten we de veiligheid, leefbaarheid en gezondheid in ons dorp. 

Meer nieuws

Nieuwsarchief

Bekijk oudere nieuwsberichten in het webarchief. Via de kalender aan de linkerkant kunt u een andere datum bekijken.